IC Verpleegkundige in opleiding

Details

Houd jij van verdieping, afwisseling en van een dynamische afdeling? Ben jij doortastend, besluitvaardig, enthousiast, leergierig en betrokken? Dan ben jij degene die wij zoeken!

De Afdeling

De IC Gelre kent twee locaties. Als Intensive Care verpleegkundige werk je afwisselend op onze locaties in Apeldoorn en Zutphen. Tijdens de opleiding tot IC verpleegkundige werk en leer je op locatie Apeldoorn. Onze IC in Apeldoorn heeft 14 bedden. Alle bedden hebben de mogelijkheid om te kunnen beademen. Onze IC in Zutphen heeft twee (beademde) bedden.

Binnen ons leuke en ambitieuze team heerst een goede sfeer. In ons team van ruim 100 collega’s wordt op een professionele wijze nauw samengewerkt aan de complexe zorg voor onze IC-patiënten. Hierbij streven we naar een hoge kwaliteit van zorg en is onze afdeling voortdurend in ontwikkeling.

Werkzaamheden

Het werken op de IC kenmerkt zich enerzijds door het verplegen van ernstig zieke patiënten tijdens een levensbedreigende fase van hun ziekteproces. Hierbij wordt gebruik gemaakt van medische apparatuur ter bewaking, ondersteuning en zo nodig overname van vitale lichaamsfuncties. Anderzijds wordt het werken op de IC gekenmerkt door het begeleiden en ondersteunen van zowel patiënt als familie in deze fase van het ziekteproces. De zorgverlener is dus verantwoordelijk voor het totale zorgproces van de aan hem/haar toegewezen patiënten.

Functie eisen

  • Je bent een gediplomeerd verpleegkundige;
  • Je hebt minimaal 1 jaar ervaring, bij voorkeur op een algemeen interne of chirurgische afdeling;
  • Je kunt zowel in teamverband als individueel werken en bent in staat te functioneren bij hoge werkdruk en in acute situaties;
  • Je draagt een positief kritische houding uit met betrekking tot de kwaliteit van de patiëntenzorg;
  • Je neemt zelf de regie tijdens je opleiding.

Ons aanbod

  • Wij leiden de komende jaren ruim op en zijn op zoek naar enthousiaste verpleegkundigen die willen starten met de opleiding tot IC verpleegkundige;
  • Na het behalen van je IC diploma krijg je een contract aangeboden voor onbepaalde tijd (24-36 uur);
  • De opleiding is variabel en duurt gemiddeld 18 maanden;
  • Als gediplomeerd IC verpleegkundige word je ingedeeld in FWG 55 volgens CAO Ziekenhuizen.

Procedure

Je ontvangt een ontvangstbevestiging van je sollicitatie. Wij gaan zo spoedig mogelijk aan de slag met het selectieproces.

Meer informatie

Wil je meer weten over de vacature? Neem dan contact op door te bellen (Rosalie Weening, 5804 (intern) / 06-27925794), te mailen (opleidingenic@gelre.nl) of kom gerust even langs. Dan geven we je een rondleiding over de afdeling en drinken we een kopje koffie! We kunnen dan de mogelijkheid bespreken om een dagje mee te lopen.

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.

Deze website gebruikt cookies om u de best mogelijke ervaring te geven.

Strikt noodzakelijke cookies
Deze cookies zijn strikt noodzakelijk om over de site te navigeren en gebruik te maken van de verschillende functies op de website.
Functionaliteitscookies
Deze cookies verbeteren de functionaliteit van de website door het opslaan van uw voorkeuren.
Prestatiecookies
Deze cookies helpen om de prestaties van de website te verbeteren, waardoor u een betere gebruikerservaring krijgt.
Online surfgedrag/reclamecookies
Deze cookies worden enkel ingezet voor het kunnen afspelen van YouTubevideo's via onze website. Er worden dus geen gegevens verzameld voor reclamedoeleinden.

Meer weten