Arts assistent Intensive Care

Details

Doortastend, stressbestendig, flexibel en leergierig. Dat zijn de kwaliteiten die wij zoeken in de ANIOS Intensive Care die ons team komt versterken.

Afdeling

De IC van het Gelre Ziekenhuizen is gesitueerd op twee locaties: Apeldoorn en Zutphen. Onze nieuwe arts-assistent gaat werken op de locatie Apeldoorn, een IC met 12-14 beademingsbedden. Naast invasieve en non-invasieve beademing, maken we gebruik van CVVHD, HVCVVH, PICCO, Optiflow, NAVA en DECAP. Opleiding, innovatie en onderzoek zijn daarnaast een essentieel onderdeel van ons dagelijks werk.

Werkzaamheden

Na een inwerkperiode, waarin je geschoold wordt in reanimatie zorg en luchtwegmanagement en waarbij je FCCS cursus zult volgen, werk je onder directe supervisie van de intensivisten in teamverband. De directe dagelijkste medische zorg voor de patiënt is je belangrijkste taakgebied. Daarnaast ga je onderdeel uitmaken van het reanimatieteam en zal je SIT consulten verrichten op de reguliere afdelingen. Je krijgt de gelegenheid om deel te nemen in wetenschappelijk onderzoek.

Functie eisen

We zoeken ambitieuze basisarts met liefde voor de IC en acute geneeskunde en uiteraard ook met empathie voor de IC patiënt. Goed kunnen samenwerken is op een IC absoluut een vereiste. Uiteraard ben je in bezit van een afgeronde opleiding Geneeskunde en beschik je over een geldige BIG-registratie.

Ons aanbod

• Een aanstelling voor onbepaalde tijd is wat wij voor ogen hebben en van belang achten voor de verdere ontwikkeling van onze afdeling. Zoals gebruikelijk wordt in eerste instantie een aanstelling voor de
  duur van 1 jaar gehanteerd;
• Inschaling vindt plaats in FWG 65 volgens de CAO ziekenhuizen;
• Werken in Gelre betekent werken in een mooie, groene omgeving van de Veluwe en aan de rand van de IJssel in een voormalige Hanzestad met alle voorzieningen die je mag verwachten. De locaties zijn
  centraal gelegen en uitstekend bereikbaar via de A1,A50 en de N348;
• Daarnaast bieden wij uitstekende arbeidsvoorwaarden zoals een ruime vakantieregeling, een eindejaarsuitkering en vakantietoeslag van 8,33%, premiekorting op je verzekeringen en een fiscaal
  aantrekkelijke meerkeuzesysteem waarmee je spaart voor bijvoorbeeld een fiets, een tablet/smartphone of je sportschoolabonnement;
• Bovenop de CAO ziekenhuizen een aantrekkelijke reiskostenvergoeding op basis van openbaar vervoer maandtrajectkaart 2e klasse. Kijk hier wat dit voor jouw persoonlijke situatie betekent.

Meer informatie

Voor meer informatie kan je contact opnemen met Albert-Jan Katerberg, afdelingshoofd IC, via telefoonnummer 055 - 581 6844, Alke Dalhuisen, physician assistant, via telefoonnummer 055 - 581 8450 of Annemarije Braber, intensivist, via telefoonnummer 055 - 844 6603. De gesprekken vinden plaats op 22 november.

Interesse?

Ben je geïnteresseerd? Reageer dan zo spoedig mogelijk, 15 november sluiten wij de vacature. 

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.

Deze website gebruikt cookies om u de best mogelijke ervaring te geven.

Strikt noodzakelijke cookies
Deze cookies zijn strikt noodzakelijk om over de site te navigeren en gebruik te maken van de verschillende functies op de website.
Functionaliteitscookies
Deze cookies verbeteren de functionaliteit van de website door het opslaan van uw voorkeuren.
Prestatiecookies
Deze cookies helpen om de prestaties van de website te verbeteren, waardoor u een betere gebruikerservaring krijgt.
Online surfgedrag/reclamecookies
Deze cookies worden enkel ingezet voor het kunnen afspelen van YouTubevideo's via onze website. Er worden dus geen gegevens verzameld voor reclamedoeleinden.

Meer weten